Home > nintendopassion > Modele Gundam na Allegro – poczekajcie troszkę!

Modele Gundam na Allegro – poczekajcie troszkę!

Dużo osób pytało się sprowadzenie modeli Gundam firmy Bandai z Japonii. Mamy bardzo dobre wiadomości dla wszystkich zainteresowanych. Modele Gundam będą prawdopodobnie pod koniec grudnia tego roku lub początek stycznia 2008.

Jako firma, NintendoPassion USA, założyliśmy konto z największym dystrybutorem w USA. Ceny będą konkurencyjne. Niestety nie mamy pojęcia czego polska publika poszukuje :(

W wielu emaliach i rożnych polskich forum internetowych dużo wzmianek jest na temat Freedom Gundam, Strike Freedom Gundam i Deathscythe Gundam w skali 1/100 HG. Na początek postaramy się właśnie sprowadzić te modele. Zainteresowanych bardzo prosimy o kontakt lub wymienienie w komentarzach konkretnych modeli, skali i grade.

Advertisements
 1. 24/06/2009 at 04:45

  O, ja wiem co moglibyście sprowadzić. Co prawda to nie Gundam, ale co tam. Tych dwóch panów http://www.mwctoys.com/REVIEW_020408b.htm

  Widziałem, że masz Megatrona na allegro, ale 89 złociszy, to niestety przesada, biorąc pod uwagę fakt, że w Polsce ceny takich figurek wahają się w zakresie 60-70zł.

  • 24/06/2009 at 04:53

   Oj…
   Dzięki za wiadomość. Nie jestem jeszcze rozeznany z cenami w Polsce niestety, więc regulacja troszkę potrwa ALE: Czy mówisz o figurkach z serii Kaiyodo Revoltech? Revoltech różni się od Henkei czy też Hasbro. Możesz przytoczyć jakieś przykłady? Wszelkie sugestie mile widziane.

 2. 24/06/2009 at 04:56

  No i oczywiście kurs USD. Gdyby był niższy z pewnością cena byłaby niższa. Te 3zł z plusem nie jest przyjazne.

 3. 24/06/2009 at 05:04

  No wiem, kurs jest mocno z tyłka, cóż poradzić.

  Szkoda, że jakiś czas temu został zamknięty jeden z naszych rodzimych sklepów zajmujących się sprowadzaniem figurek, oni mieli Revoltech w fajnych cenach, swojego Evangeliona 02 kupiłem za bodaj 72 złote. A teraz, kiedy patrzę na allegro, to jednak Twoja oferta jest najbardziej racjonalna ze wszystkich. Cholerne wahania walut.

 4. 24/06/2009 at 05:11

  Shinigami,

  Powiem ci tylko tyle. Nie mieszkając w kraju, jestem zdany na pomoc osób trzecich, którym również trzeba zapłacić. Nikt za darmo nie pracuje. Widzisz. Kup z Japonii czy w USA. Wyślij do Polski. Czekaj dwa miesiące na paczkę. Ludzie kupią gdzieś indziej lub się rozmyślą. Zapłać cło. Itp, itd. No i dolar w wysokiej stopie. Ty, lub klient widzi 89,00zł, ale nawet nie wiesz jak trudno jest coś takiego zorganizować na większą skalę. Ja przecież raczkuje nadal. Przebywanie w innym kraju może być błogosławieństwem, a czasem przekleństwem. Niestety.

 5. 29/06/2009 at 04:47

  Skoro nikt się oprócz mnie nie interesuję, to podbijam jeszcze raz tu, bo nie chce mi się maila słać ;)

  Da radę do kompletu z tym http://www.allegro.pl/item671413738_nge_evangelion_eva_05_lm_hg_mass_production_model.html załatwić czerwoną Evę 02? Przypuszczam, że je produkują, choć nawet nie wiem. A jak nie, to może to http://www.imageanime.com/re026evwp.html ?

  • 29/06/2009 at 08:02

   Witaj,

   Proszę napisz do mnie na maila. Nie prowadzę rozmów na temat Allegro na blogu.

 1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: