Home > nintendopassion > Rzeczy martwe

Rzeczy martwe

W mordę jeża. Tyle normalnie mogę rzec. Wstaję do pracy, gramolę się do auta. Przekręcam stacyjkę. Chcę przerzucić bieg i … ni 38ja! Cie pierun sakramencki? Dla tych co coś wiedzą o elektryce samochodowej, poszedł się praskać LCM [light control module]. Moduł komputerowy kontrolujący światła w aucie. Co gorsza, spalił się. Krótka woda po kisielu, co mają światła z transmisją? Ano tyle, że komputer nie wykrywa świateł hamowania i nie pozwala przełączyć biegu.

$815 dolców za nowy LCM, plus programowanie – z uśmiechem zawiadomił mnie pracownik warsztatu. Wymieniłem chyba cały słownik wyrazów obcych w ciągu jednej minuty. Nic. Cholera! Trza się będzie rozejrzeć z nowym autem, bo już mi się nie opłaca ładować kasy w mojego dziesięcioletniego staruszka.

Jak nie jedno to drugie. Nieszczęścia chodzą parami. Więc co mnie czeka następnego?

 1. marcinbojko
  16/05/2009 at 13:36

  aż boję się prorokować. Obawiam się takich sytuacji jak: wykupienie Nintendo przez Microsoft (wszystkie gry obowiązkowo w świecie HALO ;) lub wykupienie Microsoftu przez Nintendo (Windows 7 i Windows 8 już tylko w kanji i hiraganie) ;)

  • 16/05/2009 at 15:38

   Wiesz,
   MS zawsze przyjaźnie podchodził do Nintendo. Nie negują ich jak to robi Sony. Choć masz rację, nie wyobrażam sobie przejęcia jednego przez drugiego, sam DOBRZE pamiętam wojny Segi i Nintendo w latach 80 i 90-tych. Odwieczni wrogowie. Sonic i Mario razem byli nie do pomyślenia na jednej konsoli. Ba! W jednej grze! A dzisiaj?

   Co jak co, ale wtedy byłby to koniec jednej i początek drugiej ery.

 1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: